Yükleniyor...

KURALLAR VE KOŞULLAR

 

Kurallar ve Koşullar

Genel Kullanım Şartları

www.kubratekin.com adresinde yer alan sitenin tüm içeriği; metinler, resimler, grafikler, şekiller, logo, animasyon ve tasarımına ilişkin her türlü haklar yalnızca Kübra Tekin'e ait olup, halen mevcut yasalar, uluslararası telif hakkı ve markalar yasaları ile uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda bahsedilen yazılı ve görsel öğelerin Kübra Tekin'in yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bilgisayarlara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, tekrar yayınlanması, teşhiri uyarlanması, işlenmesi, temsili veya ticari amaçla elde bulundurulması, satılması yasaktır.

 

Bilgilerin Doğruluğu

www.kubratekin.com içeriğindeki bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. Kübra Tekin, bu sitedeki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti veremez. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi sorumlulukları olduğunu kabul ederler. Bu Site’deki bilgiler Kübra Tekin müşterilerine yöneliktir. Sitede ifade edilen bilgiler hiçbir garanti ve taahhüt oluşturmaz. Site’ye erişiminizden ve site’yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Kübra Tekin hiçbir sorumluluk üstlenmez. Kübra Tekin, site ile ilgili içeriği ve kullanım şartlarını dilediği takdirde iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

 

Ürün Bilgileri

Üretici ve İthalatçı Firma, önceden haber vermeksizin ürünlerin tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir. Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Linkler ile elde edilen bilgilerin sorumluluğu referans olarak verilen ilgili siteye/sitelere aittir.

 

Kampanyalar

Kübra Tekin bu sitede duyurduğu kampanyaları ve kampanya koşullarını dilediği zaman iptal edebilir veya değiştirebilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar www.kubratekin.com sadece kendi Satış Mağazalarında ve Yetkili Satıcılarında geçerlidir. www.kubratekin.com sitesi Kübra Tekin satış mağazalarından biri olarak kabul edilir. Kübra Tekin dilediği zaman yalnızca internet mağazasına özgü kampanyalar ve/veya ürün promosyonları yapmakta yetkilidir.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz...