Yükleniyor...

Sıkça Sorulan Sorular

 

Siparişlerimi havale yoluyla ödeyebiliyor muyum?
 
Kubratekin.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizlerde Visa, Visa Electron ve Mastercard kredi kartlarını kullanabilirsiniz, ayrıca havale ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 
Siparişimi Western Union aracılığı ile ödeyebiliyor muyum?
 
Kübra Tekin Moda Tasarım Tic. ve San. LTD ŞTİ ismine Western Union aracılığı ile para tranferi yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için info@kubratekin.com' a mail atabilirsiniz ya da +90 533 416 9131 telefon numarasıyla whatsapp dan iletişime geçebilirsiniz.
 
Kargo ücreti ne kadar?
 
Kubratekin.com her siparişiniz için işletme ve gönderim masrafı olarak sabit 10 TL ücretlendirme yapmaktadır. Yurtdışı gönderimlerinde ülkelere göre değişik ücretler alınmaktadır. 
 
Satın aldığım ürünü yurt dışına gönderebilir misiniz?
 
Dünyanın her yerine sipariş gönderiyoruz.
 
Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?
 
Sipariş teslim tarihinden itibaren 3 iş günü içinde ofis adresimize ürünü orjinal faturasıyla birlikte, etiketli olarak göndererek ürün değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Abiye ürünlerde iade ve değişim mevcut değildir.
 
Siparişimi iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?
 
Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk 3 gün içinde ürünü orjinal faturasıyla birlikte tarafımıza göndererek iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren on gün içerisinde iade edebilirsiniz. İadenin geçerli olabilmesi için ürünün hiç kullanılmamış olması gerekmektedir. Abiye ürünlerde iade ve değişim mevcut değildir.
 
İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
 
Sitemizden yapılan alışverişlerde iade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Malesef ürün iade ve değişimlerinde kargo ücretini şirketimiz ödememektedir. Karşı ödemeli gönderilen iadelerde ödeme ücreti sipariş tutarından düşülecektir.
 
İade Yapılacak Ürünü Göndereceğiniz Adres: Kübra Tekin Moda Tasarım Ticaret Sanayi Limited Şirketi, Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Yeşil Vadi Rezidans Kat:24 Daire: 141 Umraniye / İstanbul GSM: +90 (533) 416 9131
İade süreci iadenin ofisimize ulaşması ile başlar ve ürün incelemesinden sonra 30 iş günü içerisinde iade işlemi tamamlanır. Kabul edilen iadelerin de ücretleri yine bu süre içerisinde olmak koşulu ile bankaya iletilmektedir. Bankanın yoğunluğuna bağlı olarak otuz gün içerisinde kredi kartınıza geri ödeme yapılmaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Kubratekin.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır.

 

Sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz...