Yükleniyor...

Sıkça Sorulan Sorular

 

Siparişlerimi havale yoluyla ödeyebiliyor muyum?
 
Kubratekin.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizlerde Visa, Visa Electron ve Mastercard kredi kartlarını kullanabilirsiniz, ayrıca havale ve kapıda ödeme ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 
Siparişimi Western Union aracılığı ile ödeyebiliyor muyum?
 
Kübra Tekin Moda Tasarım Tic. ve San. LTD ŞTİ ismine Western Union aracılığı ile para tranferi yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için info@kubratekin.com' a mail atabilirsiniz.
 
Kapıda Ödeme Seçeneği Bulunuyor mu?
 
Kubratekin.com' dan yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kapıda ödeme tercih edildiğinde ekstra hizmet bedeli alınmaktadır.
 
Kargo ücreti ne kadar?
 
Kubratekin.com her siparişiniz için işletme ve gönderim masrafı olarak sabit 8 TL ücretlendirme yapmaktadır. Yurtdışı gönderimlerinde sabit 50 euro kargo ücreti alınmaktadır. 
 
Satın aldığım ürünü yurt dışına gönderebilir misiniz?
 
Dünyanın her yerine sipariş gönderiyoruz.
 
Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?
 
Sipariş teslim tarihinden itibaren 3 iş günü içinde ofis adresimize ürünü orjinal faturasıyla birlikte, etiketli olarak göndererek ürün değişimi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Siparişimi iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?
 
Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk 3 gün içinde ürünü orjinal faturasıyla birlikte tarafımıza göndererek iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren on gün içerisinde iade edebilirsiniz. İadenin geçerli olabilmesi için ürünün hiç kullanılmamış olması gerekmektedir.
 
Kapıda Ödeme de İade Seçeneği Bulunuyor mu?
 
Kapıda ödeme ile  yapılan alışverişlerde iade nakit olarak alışveriş yapan kişinin banka hesabına yapılmaktadır. Alıcının kendi ismine ait banka hesabı olmalı ve iade o hesaba yatırılır. Aksi takdirde iade yapılamamaktadır.
 
İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
 
Kubratekin.com’ da sezon alışverişlerinde Sürat Kargo ile yapılan iadelerin kargo masrafları şirketimize aittir, diğer kargo firmasından karşı ödeme ile iade gönderdiğinizde gönderilen ürünler kesinlikle kabul edilmemektedir. 
İndirim dönemlerinde yapılan iade ve değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir. İndirimli ürün iade ve değişimlerinde kargo ücretini şirketimiz ödememektedir.
Kubratekin.com, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir.
İade Yapılacak Ürünü Göndereceğiniz Adres: Kübra Tekin Moda Tasarım Ticaret Sanayi Limited Şirketi 
Adres: Turgut Özal Bulvarı Gardenya 3/12 Kat:1/7 Ataşehir/ İstanbul Telefon: +90 (216) 455 61 61 Fax: +90 ( 216) 540 0835 
İade süreci iadenin ofisimize ulaşması ile başlar ve ürün incelemesinden sonra 30 iş günü içerisinde iade işlemi tamamlanır. Kabul edilen iadelerin de ücretleri yine bu süre içerisinde olmak koşulu ile bankaya iletilmektedir. Bankanın yoğunluğuna bağlı olarak otuz gün içerisinde kredi kartınıza geri ödeme yapılmaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Kubratekin.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır.

 

Sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz...